Toma Galubauskienė: Bėgikas mėgėjas mums svarbus it profesionalas

Grįžti atgal

Paskutinį vasaros sekmadienį pusmaratonis „Alytaus tiltai 2017“ į Dzūkijos sostinę sukvies daugybę bėgimo sporto mėgėjų bei profesionalų. Trečią kartą vyksiantis sporto renginys klasikinės – 21 km – pusmaratonio distancijos trasa apjuos vaizdingiausias Alytaus vietas ir sujungs jas vienais įspūdingiausių mūsų šalies tiltų.

Šiais metais renginys bus sucentruotas pačioje Alytaus širdyje. Bėgimo startas, finišas ir visi kiti bėgimo renginiai vyks Alytaus miesto Rotušės aikštėje.

Pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ ambasadoriais taps mūsų miesto olimpiečiai: lengvaatletė, kuri specializuojasi sportiniame ėjime Brigita Virbalytė – Dimšienė, maratonininkė Vaida Žūsinaitė bei ilgų nuotolių bėgikas Remigijus Kančys; pastarieji sportininkai rugpjūčio pradžioje sėkmingai finišavo Pasaulio čempionato Londone maratono rungtyje.

„Kiekvienas dalyvis, įveikęs vieną iš keturių skirtingų ilgių trasų, finišavęs pasipuoš trofėjiniu išskirtinio dizaino medaliu, o greičiausieji gaus ir specialias renginio rėmėjų dovanas“, - pasakojo pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ organizatorius ir marketingo vadovas Povilas Tamulynas. Bus apdovanoti ir jauniausias bei vyriausias bėgikas ar bėgikė – jiems ypatingas dovanas skirs maisto papildų parduotuvė „TMG Sport“.

„TMG Sport“ – tai maisto papildų parduotuvė sportuojantiems bei visiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir gera savijauta. Parduotuvės vadovė bei keturių vaikų mama Toma Galubauskienė čia kiekvieną pasitinka su šypsena ir gera nuotaika, nesvarbu, ar tai tik sporto mėgėjas ar patyręs sportininkas.

13620765 1637902489858270 8686128586983496841 n

Paklausta, kaip kilo idėja prisidėti prie šio bėgimo renginio, T. Galubauskienė atviravo, jog pati nuolatos aktyviai sportuoja tiek sporto klube, tiek bėgioja gryname ore: „Mano darbas yra sportas, rūpinuosi ne tik savo, bet ir kitų žmonių gera savijauta, todėl visada esu pasiryžusi skatinti tuos, kurie rūpinasi savo sveikata“. Beveik 10 metų šioje srityje dirbanti moteris tikisi, kad „TMG Sport“ dovanos bėgikams taps tradicija, mat prie pusmaratonio „Alytaus tiltai“ ji prisijungė dar praėjusiais metais.

Nors organizatoriai kasdien uoliai ieško dosnių rėmėjų, tačiau šiame bėgime, kaip ir daugelyje kitų, bėgikams teks mokėti startinį mokestį. „Raginame bėgikus mėgėjus registruotis kuo greičiau, nes nuo rugpjūčio 11 d. startinis mokestis brangs“, - sakė Šarūnas Klėgeris. Įsidėmėkite, jog dalyvio startinis mokestis negali būti gražinamas ar perleidžiamas kitam asmeniui!

Tiek profesionalūs bėgikai, tiek mėgėjai ir renginio organizatoriai neslepia, kad tikisi didžiulio alytiškių palaikymo – jiems skirta trumpiausioji 600 m „Stora enso“ palaikymo distancija. Ji nėra vienintelė šio renginio trasa: bėgikai mėgėjai galės išbandyti savo jėgas 10 km „Prasibėgam“ ir 3 km „Neptūno“, o labiau patyrę bėgikai bėgs jubiliejine „Sporto Rūmų“ trasa. „Stora enso“, „Prasibėgam“, „Neptūno“ bei „ Jubiliejinės Sporto Rūmų“ trasų registracijos kainas, informaciją apie pakilimus bei nusileidimus, dangą galite rasti ankstesnėse publikacijose.

Iki susibėgimo!

Rašo Kotryna Grušauskaitė