Po varginančio bėgimo dalyviai galės džiaugtis nemokamu masažu

Grįžti atgal

Paskutinį vasaros sekmadienį pusmaratonis „Alytaus tiltai 2017“ į Dzūkijos sostinę sukvies daugybę bėgimo sporto mėgėjų bei profesionalų. Trečią kartą vyksiantis sporto renginys klasikinės – 21 km – pusmaratonio distancijos trasa apjuos vaizdingiausias Alytaus vietas ir sujungs jas vienais įspūdingiausių mūsų šalies tiltų.

Šiais metais renginys bus sucentruotas pačioje Alytaus širdyje. Bėgimo startas, finišas ir visi kiti bėgimo renginiai vyks Alytaus miesto Rotušės aikštėje.

Pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ ambasadoriais taps mūsų miesto olimpiečiai: lengvaatletė, kuri specializuojasi sportiniame ėjime Brigita Virbalytė – Dimšienė, maratonininkė Vaida Žūsinaitė bei ilgų nuotolių bėgikas Remigijus Kančys; minėtieji sportininkai rugpjūčio pradžioje sėkmingai finišavo Pasaulio čempionato Londone maratono bei sportinio ėjimo rungtyse.

Netinkamas apšilimas prieš bėgant, sustingę raumenys, netinkama avalynė ar ne vietoj ir ne laiku nikstelėjusi pėda gali ilgam laikui apkartinti bėgiko treniruočių ar varžybų grafiką. „Mūsų draugai – Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras – renginio metu savo palapinėje bėgikams nemokamai atliks masažus, dalins vertingus ir sveikatą tausojančius patarimus“,- gražiu bendradarbiavimu džiaugėsi pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ marketingo vadovas Povilas Tamulynas.

Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras – tai šiauriniame Alytaus pramonės rajone buvusiame miesto šilumos tinklų profilaktoriume 2001-aisiais įsikūrusi sporto bei sveikatingumo oazė, kurios darbuotojai profesionaliai suteikia reikiamą ilgalaikę ar palaikomąją globą, atlieka reabilitacines procedūras bei skatina fizinį tobulėjimą.

Paklausta, kodėl renginio metu bėgikai bus masažuojami nemokamai, Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktorė Daiva Gudzenevičiūtė atviravo, jog priežastys tokiam sprendimui buvo dvi: „Norime parodyti alytiškiams bei miesto svečiams, kad toks centras gyvuoja, kad jame dirba puikūs specialistai ir savo sričių žinovai. Džiugu, kad toks renginys vyksta būtent Alytuje, būtų gaila jame nesudalyvauti, bus įdomu pamatyti, kaip mūsų centro specialistams sekasi dirbti kitokioje aplinkoje ir, galbūt, užmegzti naudingus ryšius su sportininkais, pasidalinti idėjomis“.

19144033 963851803756888 5341373454406927747 o

Nors organizatoriai kasdien uoliai ieško dosnių rėmėjų, tačiau šiame bėgime, kaip ir daugelyje kitų, bėgikams teks mokėti startinį mokestį. Įsidėmėkite, jog dalyvio startinis mokestis negali būti gražinamas ar perleidžiamas kitam asmeniui!

Tiek profesionalūs bėgikai, tiek mėgėjai ir renginio organizatoriai neslepia, kad tikisi didžiulio alytiškių palaikymo – jiems skirta trumpiausioji 600 m „Stora enso“ palaikymo distancija. Ji nėra vienintelė šio renginio trasa: bėgikai mėgėjai galės išbandyti savo jėgas 10 km „Prasibėgam“ ir 3 km „Neptūno“, o labiau patyrę bėgikai bėgs jubiliejine „Sporto Rūmų“ trasa. „Stora enso“, „Prasibėgam“, „Neptūno“ bei „ Jubiliejinės Sporto Rūmų“ trasų registracijos kainas, informaciją apie pakilimus bei nusileidimus, dangą galite rasti ankstesniuose straipsniuose.

Iki susibėgimo!

Rašo Kotryna Grušauskaitė