Dėmesio, bėgikai, pasinaudokite galimybe nakvynei su 50 proc. nuolaida!

Grįžti atgal

Paskutinį vasaros sekmadienį pusmaratonis „Alytaus tiltai 2017“ į Dzūkijos sostinę sukvies daugybę bėgimo sporto mėgėjų bei profesionalų. Trečią kartą vyksiantis sporto renginys klasikinės – 21 km – pusmaratonio distancijos trasa apjuos vaizdingiausias Alytaus vietas ir sujungs jas vienais įspūdingiausių mūsų šalies tiltų.

Šiais metais renginys bus sucentruotas pačioje Alytaus širdyje. Bėgimo startas, finišas ir visi kiti bėgimo renginiai vyks Alytaus miesto Rotušės aikštėje.

Pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ ambasadoriais taps mūsų miesto olimpiečiai: lengvaatletė, kuri specializuojasi sportiniame ėjime Brigita Virbalytė – Dimšienė, maratonininkė Vaida Žūsinaitė bei ilgų nuotolių bėgikas Remigijus Kančys; minėtieji sportininkai rugpjūčio pradžioje sėkmingai finišavo Pasaulio čempionato Londone maratono bei sportinio ėjimo rungtyse.

Neretai vienu didžiausių galvos skausmų iš toli į renginį atvykusiems dalyviams tampa nakvynės klausimas. „Džiaugiamės galėdami pranešti, jog pusmaratonio draugai – viešbutis ir restoranas „Senas namas“ - apgyvendins užsiregistravusius bėgikus perpus pigiau, o renginio rytą suteiks pusryčius“, - pasakojo pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ marketingo vadovas Povilas Tamulynas.

48949237

„Senas namas“ – tai pačiame miesto centre įsikūręs trijų žvaigždučių viešbutis – restoranas, kuriame yra įrengti net 25 patogūs, tvarkingi bei erdvūs kambariai, pritaikyti tiek darbui, tiek maloniam poilsiui. Visuose kambariuose yra vonios kambarys, kabelinė televizija, mini šaldytuvas, visoje viešbučio – restorano teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Svečiams kas rytą tiekiami pusryčiai prie švediško stalo.

11156449

Paklausta, kodėl nusprendė užsiregistravusiems pusmaratonio „Alytaus tiltai 2017“ dalyviams suteikti 50 procentų nuolaidą nakvynei, viešbučio – restorano „Senas namas“ vadovė Irena Borevičienė atviravo, jog ypatingai džiaugiasi savo gimtajame mieste matydama organizuojamus sporto renginius ir iš įvairių Lietuvos bei pasaulio kampelių atvykstančius sportininkus: „Artimai bendradarbiaujame su įvairiomis Lietuvos sporto federacijos bei jų sąjunga, į Alytų rungtyniauti ar stovyklauti atvykstančias komandas ar pavienius sportininkus apgyvendiname pritaikę lanksčias nuolaidas. Šiemet vykstantis pusmaratonis ne išimtis, norisi, kad mūsų miestą aplankytų ir ilgiau čia pabūtų kuo daugiau žmonių“.

Norint pasinaudoti šia puikia proga prašau iš anksto praneškite organizatoriams telefonu 8 604 91229

Nors organizatoriai kasdien uoliai ieško dosnių rėmėjų, tačiau šiame bėgime, kaip ir daugelyje kitų, bėgikams teks mokėti startinį mokestį. Įsidėmėkite, jog dalyvio startinis mokestis negali būti gražinamas ar perleidžiamas kitam asmeniui!

Tiek profesionalūs bėgikai, tiek mėgėjai ir renginio organizatoriai neslepia, kad tikisi didžiulio alytiškių palaikymo – jiems skirta trumpiausioji 600 m „Stora enso“ palaikymo distancija. Ji nėra vienintelė šio renginio trasa: bėgikai mėgėjai galės išbandyti savo jėgas 10 km „Prasibėgam“ ir 3 km „Neptūno“, o labiau patyrę bėgikai bėgs jubiliejine „Sporto Rūmų“ trasa. „Stora enso“, „Prasibėgam“, „Neptūno“ bei „ Jubiliejinės Sporto Rūmų“ trasų registracijos kainas, informaciją apie pakilimus bei nusileidimus, dangą galite rasti ankstesniuose straipsniuose.

Iki susibėgimo!

Rašo Kotryna Grušauskaitė